Subota, 20.06.2015.

20:18

Zvezda lako sa Krkom u Sloveniji

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su slovenačkog prvoligaša Krku sa 4:0, u drugoj utakmici na pripremama u Sloveniji.

Starsport

Ekipa Miodraga Božovića je prethodno na startu priprema savladala niželigaša Slovenj Gradec sa 11:0.

Na duelu protiv sedmoplasirane ekipe slovenačkog prvanstva Zvezda je na poluvremenu vodila Golom Gavrića u 12. minutu, a u nastavku su pogodili još Avramovski u 46. minutu, odnosno Jović i Katai koji su u finišu sa penala postavili konačan rezultat.

Trener Božović podelio je dva tima u dva poluvremena, a samo je golman Kahriman odigrao svih 90 minuta.

Treću i poslednju utakmicu na prvom delu priprema Zvezda će odigrati protiv ekipe Karpati 25. juna.

Crvena zvezda: Kahriman, Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković, Ahčin, Risić, Stojanović, Živković, Gavrić i Orlandić. Drugo poluvreme: Iličić, Marinković, Mbođ, Đorđević, Stojković, Avramovski, Katai, Jovović, Parker i Jović.