Nedelja, 02.11.2014.

23:50

Liga 1: Marsej održava +4

Fudbaleri Olimpika iz Marseja zadržali su četiri poena prednosti posle 12. kola Lige 1, pošto su na svom terenu bili bolji od Lansa – 2:1 (1:1).

Ekipa Marsela Bjelse ima 28 bodova, četiri više od drugoplasiranog Pari Sen Žermena, a pet od imenjaka iz Liona, dok je Lans 17. sa 11.

Prvi gol na Velodromu viđen je posle samo deset minuta igre, kada je Nkolu doneo prednost domaćima. Giljaume je uspeo da izjednači posle pola sata igre, ali je Tauvin, ipak, uspeo da donese sva tri boda domaćima, posle 15 minuta igre u nastavku.

Ranije tokom dana, Bordo je na svom terenu savladao Tuluz (2:1), a jedini gol za goste postigao je mladi reprezentativac Srbije Aleksandar Pešić.