Nedelja, 02.11.2014.

23:42

Palermo slavio na San Siru

Fudbaleri Palerma napravili su malo iznenađenje, pošto su u poslednjem nedeljnom meču Serije A slavili na San Siru protiv Milana – 2:0 (2:0).

Ekipa Filipa Inzagija odigrala je loše, bezidejno i bezvoljno, a gosti sa Sicilije to su uspeli da kazne već u prvih 45 minuta, kada su sa dva gola praktično rešili duel.

Prvi gol bio je delo Kristijana Sapate u 25. minutu, a Kolumbijac je samo nekoliko minuta pre autogola zamenio je povređenog Aleksa. Konačan rezultat meča postavio je Dibala posle solo prodora tri minuta kasnije

Duele odigrane tokom popodneva obeležila je nova sjajna partija Sampdorije Siniše Mihajlovića, koja je zadržala treće mesto na tabeli.

Uvodna dva meča odigrana su u subotu, a aktuelni šampion Juventus iskoristio je kiks Rome i ponovo se osamio na vrhu Kalča.