Nedelja, 02.11.2014.

18:57

Totenhem preokretom do bodova

Fudbaleri Totenhema pobedili su Aston Vilu u gostima sa 2:1, u 10. kolu engleske Premijer lige.

Gosti iz Londona do tri boda su stigli velikom preokretom u poslednjih šest minuta igre.

Aston Vila je povela u 16. minutu golom Vajmana na asistenciju Nzogbije, a sve se promenilo u 65. minutu kada je Kristijan Benteke dobio crveni karton.

Veliki preokret najavio je Čadli koji je poravnao na 1:1 u 84. minutu, a rezervista Hari Kejn je u poslednjem minutu uz dosta sreće iz prekida postigao gol za konačnioh 2:1.

Totenhem se ovom pobedom izjednačio sa Liverpulom na sedmom mestu na tabeli )po 14 bodova), dok je Aston Vila ostala 15. sa deset. Ovo je bio šesti uzastopni poraz ekipe iz Birmingema.

Ranije u toku dana, u velikom mančesterskom derbiju, Siti je savladao Junajted sa 1:0.