Subota, 18.10.2014.

19:50

Ljajić strelac u pobedi Rome

Fudbaleri Rome savladali su Kjevo rezultatom 3:0, u prvoj subotnjoj utakmici sedmog kola italijanske Serije A.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Roma je tako na najbolji način prebolela kontroverzni poraz od Juventusa u prošlom kolu, a celokupan posao završen je u prvih pola sata.

’Vučica’ se sa 18 bodova nakratko izjednačila na čelu tabele sa ’Starom damom’, koja od 20.45 gostuje Sasuolu.

Roma je povela već u četvrtom minutu, kada je Matija Destro iskoristio asistenciju Pjanića. Dvadesetak minuta kasnije u listu strelaca upisao se srpski internacionalac Adem Ljajić.

Ljajić je posle prodora zakucao loptu u suprotni ugao iskosa sa desne strane.

Konačnih 3:0 postavio je kapiten Frančesko Toti, koji je bio siguran sa bele tačke.