Subota, 13.09.2014.

19:14

Pobeda Mladosti, prekid u Subotici

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su na gostujućem terenu Novi Pazar sa 2:1, u utakmici 5. kola Super lige, dok su Donji Srem i Rad odigrali nerešeno, 1:1.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Istim rezultatom OFK Beograd je osvojio bod na gostovanju Borcu u Čačku, dok je kragujevački Radnički minimalcem nadigrao Voždovac na Dušanovcu.

Utakmica Spartaka i Jagodine prekinuta je u Subotici zbog jake kiše i lošeg stanja terena, potvrđeno je agenciji Beta. U trenutku prekida bilo je 0:0. Meč će biti nastavljen u nedelju od 16 časova.

Dvostruki strelac u ekipi Mladosti bio je Eze Frajdej, koji je mrežu pogodio u 27. i 38. minutu. Jedini gol za Novi Pazar postigao je Miloš Tintor u 45. minutu.

Mladost je ostvarila drugu pobedu u prvenstvu i na osmom mestu na tabeli ima sedam bodova, dok je Novi Pazar pretpreo drugi poraz i sa istim brojem bodova zauzima šesto mesto.

Donji Srem i Rad odigrali su u Pećincima nerešeno 1:1. Petar Jelić doveo je Rad u vođstvo u 11. minutu i to je njegov šesti gol u prvenstvu. Konačan rezultat postavio je Djuro Zec u 32. minutu.

Posle pet kola obe ekipe sakupile su po sedam bodova, Rad je peti na tabeli, a Donji Srem zauzima 10. mesto.