Sreda, 23.07.2014.

22:28

LŠ: Legija ubedljivo do Seltika

Fudbaleri Legije ostvarili su ubedljivu pobedu u revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Sent Patriksa, 5:0.

Izvor: SV

Autor: SV

Na taj način je šampion Poljske popravio utisak u odnosu na prvi meč, kada je u finišu utakmice izvukao nerešen rezultat, golom Radovića.

Ipak, u ovom slučaju je Legija bila potpuno nadmoćan protivnik, a srpski fudbaler je otključao gol domaće ekipe u 25. minutu.

Do kraja poluvremena nije bilo promena rezultata, a u 69. je Žiro povisio na 2:0, da bi u 82. Radović upisao svoj drugi pogodak.

Goleadu u poslednjih deset minuta upotpunio je Sagovanski u 82. i 87. minutu, dok je konačan rezultat postavio autogolom Birn u 92.

Legija će se u narednoj rundi kvalifikacija sastati sa Seltikom.