Utorak, 22.07.2014.

19:22

LŠ: Šerif "pregazio" Sutjesku

Moldavski Šerif prvi je tim koji se plasirao u treće kolo kvalifikaciaj za Ligu šampiona.

Tim iz Tiraspolja je bio ubedljiv u dvomeču sa crnogorskom Sutjeskom sa ukupnih 5:0.

Nakon 2:0 kod kuće, Moldavci su salvili i u Nikšiću sa 3:0, nakon što je Sutjeska od 11. minuta igrala sa igračem manje.

Moldavci su poveli već u petom minutu golom Bensona, da bi meč šest minuta kasnije rešio Goran Vujović koji je dobio direktan crveni karton.

U 35. minutu Enrike je duplirao vođstvo gostiju, a konačan rezultat je u desetnom minutu nastavka postavio Isa, posle asistencije Enrikea.

Šerif će u 3. kolu kvalifikacija igrati sa boljim iz dvomeča u kojem Slovan iz Bratislave ima gol prednosti pred gostovanje Nju Sejntsima u Velsu.

U utorak se igra još deset revanš mečeva 2. kola, od 20h Partizan gostuje HB Torshavnu.