Šavi između Barse i Njujorka

Saga oko budućnosti Šavija trebalo bi da bude okončana u sredu, kada će reprezentativac Španije sesti za pregovarački sto sa čelnicima Barselone.

SVIzvor: B92
Podeli

Tema sastanka bi trebalo da bude pronalaženje načina za otpisivanje poslednje dve godine njegovog ugovora, kako bi mogao da napusti klub.

Ukoliko dogovor bude postignut, Šavi će spakovati kofere i napustiti Kamp Nou, a sledeća stanica bi trebalo da bude Njujork Siti, gde bi se pridružio nekadašnjem saigraču iz Barse, Davidu Vilji.

Ipak, u slučaju da katalonski klub odluči da proglasi važećim i naredne dve godine ugovora, vezni fudbaler bi se već u četvrtak priključio timu u pripremama za narednu sezonu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

strana 1 od 3 idi na stranu