Subota, 05.04.2014.

23:45

Inter opet razočarao, Veroni derbi

Fudbaleri Intera i Bolonje igrali su u subotu u Milanu nerešeno 2:2, u utakmici 32. kola italijanske Serije A.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Favorizovani domaćin ponovo je priredio razočaranje navijačima, dok je Bolonja osvojila dragocen bod u borbi za opstanak.

Inter je dva puta bio u vođstvu i imalo priliku za trijumf, ali Dijego Milito u finišu susreta nije realizovao penal, pa su požrtvovani gosti zasluženo izborili remi.

Domaćima je prednost doneo Ikardi već u 6. minutu, ali je Pacijenca izjednačio do poluvremena. Interu nije bio dovoljan ni drugi gol Ikardija, jer je Kone pogodio u 73. minutu za 2:2.

’Nerazuri’, u čijem je sastavu Zdravko Kuzmanović presedeo na klupi, sada strepe i za peto mesto koje vodi u Ligu Evrope.

U prvom meču dana, Verona je golom Luke Tonija pobedila Kjevo u gradskom derbiju.