Navijač Zvezde pretučen u NS

Tridesetpetogodišnjem M. S. iz Smederevske Palanke ugrožen je život nakon tuče navijača posle utakmice Donji Srem – Crvena zvezda, prenosi potal 021.rs.

Izvor: B92, 021.rs
Podeli

Prema tvrdnjama očevidaca navijača iz Palanke su metalnim šipkama pretukla dvojica maloletnika na Bulevaru Oslobođenja.

Nezvanično, u pitanju su navijači FK Vojvodina, dok je povređeni simpatizer Crvene zvezde, koja je u subotu gostovala Donjem Sremu na stadionu Karađorđe.

Meč je odigran u Novom Sadu jer je policija procenila da stadion u Pećincima ne može da garantuje bezbednost svim učesnicima, a crveno-beli su slavili minimalnim rezultatom.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

strana 1 od 3 idi na stranu