Sreda, 30.10.2013.

22:48

Primera: Valensija tone

Fudbaleri Valensije izgubili su na domaćem terenu od poslednjeplasirane Almerije posle preokreta 2:1(0:1) u utakmici 11. kola španske Primere.

Ekipa našeg Miroslava Đukića ponovo je zapala u seriju loših rezultata i posle četiri uzastopna meča bez pobede zauzima 11. poziciju sa 12 bodova.

'Slepi miševi' su dobro otvorili duel i poveli u 33. minutu, posle penala Žonasa, da bi se tim rezultatom otišlo na odmor. Međutim, Almerija golovima Torsiljerija u 62. i Vidala u 70. stiže do preokreta i prve pobede u šampionatu.

Gosti su pre ovog meča tri remija i čak sedam poraza.

U istom terminu, Valjadolid je dočekao Real Sosijedad, a u tom meču nije bilo pobednika (2:2).

Gosti iz San Sebastijana su dva puta vodili, ali je kapiten domaćih Patrik Ebert u poslednjim minutima meča propustio da sa bele tačke donese svom timu sva tri boda.

Grizman je pogotcima u 16. i 53. minutu napravio komfornu situaciju za svoj kluba, ali su Larson i Havi Gera uspeli da svom timu spasu bod.