Subota, 21.09.2013.

23:32

Preokret Kjeva, remi na Sardiniji

Fudbaleri Kjeva pobedili su na svom terenu ekipu Udinezea sa 2:1, u utakmici četvrtog kola italijanske Serije A.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Gosti su poveli već u prvom minutu preko Majkosuela, ali je Kjevo preokrenulo golovima Serdja Pelisijea u 13. i Luke Ridjonija u 40.

Kjevo je tako došlo do prve pobede u novoj sezoni i sada ima četiri boda, isto koliko i Udineze.

Kaljari i Sampdorija odigrali su na Sardiniji nerešeno 2:2.

Domaćin je poveo pogotkom Albina Ekdala u 26. minutu, a u finišu utakmice vidjena su tri gola.

Prvo je Sampdorija izjednačila preko Manola Gabijadinija u 89, pa je Kaljari ponovo poveo golom Danijelea Kontija u 91. minutu. Ipak, u 93. Lorenco De Silvestri doneo je novo izjednačenje svojoj ekipi.

Sampdorija je tako osvojila drugi prvenstveni bod, dok Kaljari ima pet.