Sreda, 31.07.2013.

18:48

Balkanci srušili Milan - 5:3

Fudbaleri Mančester Sitija prvi su finalisti "Audi kupa", koji se održava u Minhenu na "Alijanc Areni", pošto su savladali Milan sa 5:3(5:3).

Špansko-balkanska oluja iz Sitija je u prvih pola sata prosto raznela MIlan. Jovetić je asistirao Silvi za vođstvo u 4, Ričards povećao na 2:0 u 19, da bi Joveta namestio treći gol Kolarovu tri minuta kasnije. Fenomenalnu igru svog tima krunisao je Džeko pogocima u 33. i 36. minutu, za neverovatnih 5:0.

Ipak, 'Rosoneri' su se konsolidovali, i u poslednjih deset minuta uspeli da spreče bruku i vrate se u meč. El Šaravi je sa dva vezana gola smanjio na 5:2, da bi konačan rezultat prvog dela igre postavio Petanja.

Posle spektakularnog prvog poluvremena u drugom nismo videli gotovo ništa. Tako je meč zavšen rezultatom iz prvih 45 minuta.

Drugo polufinale na programu je od 20 i 15 kada se sastaju domaćin Bajern i Sao Paulo.