Sreda, 17.07.2013.

19:57

Čelsi jedva, sedmica Arsenala

Fudbaleri Čelsija pobedili su Singa Ol Stars sa 1:0 u Bangkoku u prvoj presezonskoj utakmici u Aziji.

Izvor: SK

Autor: SK

Pobednički gol za ekipu Žozea Murinja postigao je Romel Lukaku posle penala u 34. minute.

Branislav Ivanović igrao je drugih 45 minuta, dok Maria Đurovskog nije bilo u timu domaće ekipe, kao ni strelca pobedničkog gola u utakmici sa Mančester Junajtedom Tiretepa Vinotaija.

Fudbaleri Arsenala, posle ubedljive pobede nad Indonezija drim timom od 7:0, bili su više nego ubedljivi i na gostovanju u Vijetnamu, gde su pobedili istoimenu ekipu sa 7:1.

Olivije Žiru postigao je het-trik u prvom poluvremenu, a ponovo su se istakli mladi Aleksa Okslejda Čemberlejna sa jednim, kao i Čuba Akpom sa dva gola. Strelac je bio i 20-godišnji Ignasi Mikel, dok je počasni gol za ekipu Vijetnama postigao Tran Man Dung.