Petak, 05.04.2013.

23:23

Betis pregazio Granadu, u igri LŠ

Fudbaleri Betisa ponovo su se uključili u borbu za mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona savladavši na gostujućem terenu ekipu Granade sa 5:1.

Betis je za samo četiri minuta rešio meč u prvom poluvremenu, golovima Rubena Kastra, te autogolom Lopesa u periodu od 30. do 34. minuta.

"Zeleno-beli" nisu stali, pa je u 53. Pabon povisio na 4:0, dok je peti gol delo Angela Lopesa pet minuta pred kraj. Počasni gol za domaće postigao je Aranda u 72. minutu.

Betis je šesti na tabeli sa bodom manje od četvrtoplasiranog Real Sosijedada, koji je na poziciji koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Tim iz Sevilje izjednačen je sa drugim rivalom iz Andaluzije Malagom, koja upravo gostuje u San Sebastijanu predstojećeg vikenda. U igri za Ligu šampiona je i Valensija, koja dočekuje Valjadolid.

Situacije u ligama, ali i najavu mečeva koji nas čekaju za vikend možete pročitati u našoj najavi fudbalskog vikenda.