Sreda, 27.02.2013.

22:50

FA Kup: Čelsi ide na Junajted

Fudbaleri Čelsija su bez većih problema izborili plasman u četvrtfinale FA Kupa, gde će igrati protiv Mančester Junajteda.

Čelsi je sa 2:0 slavio u Midlzbrou, golovima Ramireša i Viktora Mozesa u drugom poluvremenu. Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za tim iz Londona

Parovi četvrtfinala FA Kupa su: Everton - Vigan, Mančester Siti - Barnsli, Mančester Junajted - Čelsi i Milvol - Blekburn.

Čelsi je poveo u 51. minutu meča golom Ramireša, kojem je loptu na ivicu kaznenog vratio Oskar, a ovaj lepim udarcem savladao golmana domaćina:

Dvadesetak minuta kasnije Mozes je potvrdio pobedu, nakon duplog pasa Azara i Oskara, Nigerijcu je preostao lakši posao: