Subota, 09.02.2013.

19:59

Mrdaković dvostruki strelac

Srpski fudbaler Miljan Mrdaković imao je odličan dan na Kipru, bio je dvostruki strelac u pobedi Enozisa nad Olimpijakosom u Nikoziji sa 3:2.

Klub iz Palmanija je poslednji put slavio 9. januara u Kupu, a u prvenstvu četiri dana ranije. Od tada je Enozis imao četiri remija i poraz.

Mrdaković je pre mesec dana pojačao tim koji sada ima 23 boda i deli sedmu poziciju na tabeli sa Doksom. U narednom kolu, 23. februara Enozis docekuje Nea Salamis.

Olimpijakos je protiv Enozisa poveo u 20. minutu preko Monacela, dok je Mrdaković svojim prvim golom doneo izjednačenje u 38. minutu, što je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je usledio sjajan preokret Enozisa. Prvo je Statakis doneo prednost svom timu u 52. minutu, da bi Mrdaković devet minuta kasnije povisio na 3:1. Utešni gol za domaćina postigao je Soteriu u sudijskoj nadoknadi.