Subota, 09.02.2013.

15:43

Geret Bejl srušio i "svrake"

Geret Bejl nastavlja da dominira u Premijer ligi, doneo je Totenhemu nove bodove, veoma važne u borbi za Ligu šampiona.

Velšanin je sa dva gola doneo Spursima pobedu nad Njukaslom sa 2:1, u premijernom meču 26. kola.

Bejl je bio strelac u petom iz slobodnog udarca i 78. minutu, a u međuvremenu izjednačenje "svrakama" doneo je Francuz Joan Gufran koji se početkom drugog poluvremena povredio.

Totenhem je sada treći na tabeli sa 48 bodova, ima dva više od Čelsija koji od 16:00 dočekuje Vigan.

Bejl je postigao četvrti gol u poslednja tri meča, a na svakom od njih je on bio taj koji je donosio bodove Totenhemu (ukupno sedam). Velšanin sada ima 15 golova u Premijer ligi, a da je bio malo koncentrisaniji mogao je da napuni mrežu Njukasla.