Petak, 01.02.2013.

23:45

Primera: Valjadolid ispustio 2:0

Fudbaleri Valjadolida i Atletik Bilbaa igrali su nerešeno 2:2 u prvom meču 22. kola španske Primere.

Izvor: AG

Autor: AG

Ekipa Miroslava Đukića imala je u 15. minutu vođstvo od 2:0, ali je na kraju osvojila ipak samo bod.

Gera je postigao prvi gol u osmom minutu na asistenciju Antonija Rukavine, a sedam minuta kasnije prednost je duplirao Bueno. Na poluvreme se otišli sa 2:1 za ljubičaste pošto je De Markos smanjio u 22. minutu.

Konačan rezultat postavljen je već u 50. minutu a gol je postigao Susaeta. Domaći sastav ostao je na desetom mestu na tabeli i sada ima 29 bodova. Gosti iz Baskije su iza njih sa tri boda manje.