Subota, 22.12.2012.

19:57

Barsa slomila Đukićev Valjadolid

Fudbaleri Barselone ostvarili su devetu uzastopnu pobedu u Primeri, savladali su Valjadolid sa 3:1 (1.0) u gostima.

Katalonci su poveli u 43. minutu preko Ćavija Ernandesa, da bi pola sata pre kraja pobedu potvrdio Lionel Mesi.

Minut pre kraja Havi Guera je vratio nadu timu Miroslava Đukića, ali je sve rešio Teljo u 93. minutu, nekoliko sekundi pošto je ušao u igru pretrčavši kompletnu odbranu Barse.

Barselona je oborila još jedan rekord, po broju golova u Primeri u kalendarskoj godini, i zadržala devet bodova prednosti ispred drugoplasiranog Atletiko Madrida. Real ima 16 manje, a od 20:00 gostuje četvrtoplasiranoj Malagi u derbiju kola.

U prvom meču dana Maljorka je sa 2:1 savladala Real Betis u Sevilji. Domaćin je poveo već u petom minutu preko Ečeberije, ali su Viktor u 30. i Markes iz penala u 47. doneli preokret i slavlje timu sa Baleara.

Valladolid vs Barcelona 1:3 GOALS HIGHLIGHTS by UCL2410