Utorak, 18.12.2012.

23:39

Inter do pobede za četiri minuta

Fudbaleri milanskog Intera pobedili su Helas Veronu sa 2:0 u osmini finala kupa Italije i plasirali se u narednu fazu.

Izvor: ČŽ

Autor: ČŽ

"Nerazurima" je za pobedu bilo dovoljno samo četiri minuta. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda su pitanje pobednika rešili Kasano i Guarin.

Prvo je golmana gostiju Rafaela savladao Antonio Kasano u 50. minutu. Konačan rezultat postavio je Guarin u 54. Na terenu nije bilo našeg internacionalca Dejana Stankovića.

Pre Intera u četvrtfinale su se plasirale ekipe Milana, Rome, Katanije i Juventusa. Preostali četvrtfinalisti biće poznati u sredu kada se igra tri meča, a satsaju se Lacio - Sijena, Udineze - Fiorentina i Napoli Bolonja.