Petak, 07.12.2012.

23:50

Negredo doneo bod Sevilji

Fudbaleri Espanjola i Sevilje podelili su bodove pošto su odigrali 2:2 u prvom meču 15. Primere.

Izvor: JT

Autor: JT

Espanjol je imao pobedu u rukama sve do poslednjeg minuta, kada je Alvaro Negredo uspeo da donese remi gostima.

Domaćini su poveli u 13. minutu kada je Hoan Verdu bio precizan za bele tačke. Izjednačenje je Sevilji na isti način u 24. minutu doneo Ivan Rakitić.

Novu prednost Espanjol je imao od 60. minuta, kada je Simao pogodio za 2:1, ali je Negredo postavio konačan rezultat u poslednjim trenucima meča.

Gosti su, inače, od 39. minuta igrali sa igračem manje, pošto je Hose Antonio Rejes tada dobio drugu javnu opomenu.

Espanjol je drugi meč zaredom završio remijem, dok je Sevilja prekinula niz poraza, pošto je izgubila prethodna dva meča u Primeri.