Petak, 07.12.2012.

21:09

Rusija: Muslin bolji od Božovića

Fudbaleri Krasnodara pobedili su na gostovanju Rostov 3:2, u prvom meču 19. kola ruske Premijer lige.

Tako je tim Slavoljub Muslin u direktnom duelu dobio Miodraga 'Grofa' Božovića i stigao do treće pobede u poslednja četiri kola.

Kradnodar je sada deveti na tabeli sa 28 bodova, samo tri manje od ekipa koje su na pozicijama koje vode u Evropu. Rostov ima osam manje na 11. mestu

Gosti su poveli u 24. minutu preko Vandersona, da bi samo dva minuta kasnije Polož izjednačio rezultat. Ipak, krajem prvog poluvremena, i početkom drugog, Krasnodar postiže još dva gola, preko Sčiptsina i ponovo Vandersona, da bi konačan rezultat šet minuta posle postavio Kiričenko.

U startnoj postavi Krasnodara bili su Dušan Anđelković i Nemanja Tubić.