Utorak, 30.10.2012.

22:48

Milan izvukao bod na Siciliji

Fudbaleri Palerma i Milana odigrali su nerešeno 2:2 (1:0) na Siciliji u premijernoj utakmici desetog kola italijanske Serije A.

Izvor: SO

Autor: SO

Domaći su poveli pogotkom Mikolija iz penala u 45. minutu nakon što je Abate igrao rukom, a posle samo dva minuta igre u drugom poluvremenu Brijenca je posle dodavanja Risa duplirao prednost. Međutim, ’roso-neri’ su do kraja uspeli da izvuku bod – smanjio je Montolivo u 69. minutu na asistenciju Krkića, a na deset minuta do kraja El Šaravi je postavio konačni rezultat.

Palermu je to četvrti uzastopni remi i sada ima osam bodova iz 10 utakmica, što je dovoljno za deobu 16. mesta na tabeli. Milan deli devetu poziciju sa 11 bodova, ali ima meč više od Katanije i Kaljarija.