Serija A: Remi Đenoe i Palerma

Fudbaleri Đenoe i Palerma odigrali su nerešeno 1:1 u 7. kolu italijanske Serije A u meču koji je odigran kasno uveče u subotu.

ČŽIzvor: B92 Italija

Domaćin je zabeležio treći remi ove sezone i uz dve pobede i dva poraza zadržao mesto u gornjem delu tabele, dok su Sicilijanci ostali u zoni ispadanja sa samo pet osvojenih bodova.

Đorđi je doveo goste u vođstvo u 15. minutu, asistent je bio Iličić. U 52. minutu izjednačio je Borijelo. Naš reprezentativac Boško Janković igrao je do 82. minuta, kada ga je zamenio Moreti.

Ranije u subotu Kjevo je na domaćem terenu pobedio Sampdoriju sa 2:1. Kjevo je zabeležio tek drugu pobedu ove sezone, ali se važnim bodovima udaljio od zone ispadanja, dok je Sampdorija pretrpela drugi poraz i trenutno je na petom mestu na tabeli. Strelci su bili Terau u 45. i Di Mikele u 87. za domaći tim, a Mareska u 61. minutu za Sampdoriju.