Subota, 29.09.2012.

23:05

Juventus demolirao Romu

Fudbaleri Juventusa savladali su Romu sa 4:1 (3:0) u derbi utakmici šestog kola italijanske Serije A i tako nastavili niz od 45 mečeva bez poraza u Seriji A

Izvor: ČŽ

Autor: ČŽ

Mrežu Stekelenburga načeo je Andrea Pirlo u 11. minutu, pet minuta kasnije Arturo Vidal je bio precizan sa bele tačke.

Ubedljivo vođstvo domaćinu doneo je nekoliko trenutaka kasnije Alesandro Matri. Pablo Danijel Osvaldo uspeo je da smanji na 3:1 u 69. minutu, a konačan rezultat postigao je Sebastijan Đovinko u 90. minutu.

Ranije u subotu as Parma i MIlan odigrali su nerešeno 1:1 (0:0).