Subota, 15.09.2012.

20:20

Liverpul osvojio bod u Sanderlendu

U poslednjem subotnjem meču četvrtog kola Premijer lige, Sanderlend i Liverpul igrali su nerešeno, 1:1 (1:0).

Domaći tim poveo je golom sjajnog letošnjeg pojačanja Stivena Flečera (12 miliona funti) na asistenciju Krejga Gardnera u 29. minutu.

"Crne mačke" su dobar deo meča bili opasniji od gostiju, ali je u nastavku Liverpul bio bliži golu. Konačno, u 71. minutu Luis Suares je posle odbitka u petercu doneo izjednačenje "redsima".

Liverpul je osvojio tek drugi bod u šampionata, pa je Brendan Rodžers prvi trener koji je sa Liverpulom u prva četiri kola bez pobede, još od 1920. godine. Sanderlend ima tri boda iz tri meča.

U ranije odigranim mečevim, pobedili su Mančester junajted i Arsenal, a Mančester Siti i Čelsi osvojili po bod.