Nedelja, 02.09.2012.

20:30

Juve siguran, crveni za Brkića

Fudbaleri Juventusa ubedljivo su slavili na gostovanju Udinezeu sa 4:1 (2:0), u prvoj utakmici nedeljnog programa u italijanskoj Seriji A.

Izvor: B92, Tanjug

Autor:B92, Tanjug

Najvažniji trenutak meča dogodio se u 13. minutu kada je golman Udinezea Željko Brkić skrivio penal i dobio crveni karton zbog faula nad Sebastijanom Đovinkomn.

Arturo Vidal je bio precizan sa bele tačke, Mirko Vučinić je postigao drugi gol u finišu prvog poluvremena, a u nastavku je Djovinko dva puta savladao rezervnog golmana Danijelea Padelija.

Počasni gol za Udineze postigao je Andrea Lazari. Dušan Basta odigrao je ceo meč.

Udineze - Juventus 1:4 (Lazari 78 - Vidal 14. penal, Vučinić 45+1, Djovinko 53, 71).