Subota, 01.09.2012.

17:27

JSL: Nova pobeda Jagodine

Fudbaleri Rada savladali su u Subotici Spartak Zlatiibor vodu sa 3:2 u okviru četvrtog kola Jelen Superligi Srbije.

Izvor: MJ

Autor: MJ

Jagodina je na svom terenu slavila sa 2:0 protiv Slobode iz Užica, dok je BSK Borča savladala Javor sa 1:0.

Utakmica između Smedereva i Novog Pazara završena je nerešeno 0:0, a golova nije bilo ni u Kuli, gde je Radnički 1923 gostovao Hajduku.

U subotu su igrane i utakmice četvrtog kola Prve lige Srbije, a izveštaje i rezultate sa tih mečeva možete pročitati ovde.

Prvo poluvreme četvrtog kola JSL proteklo je bez većih uzbuđenja, jedino je u Subotici bilo golova na obe strane. Spartak je u 29 minutu poveo golom Novakovića, ali je Rad izjednačio svega deset minuta kasnije pogotkom Kojića. Na odmor otišlo sa nerešenim rezultatom.

U Borči je domaći tim poveo protiv Javora u 36. minutu golom Savatovića i otišao na pauzu sa golom prednosti.

Na ostalim terenima mreža je ostala netaknuta.

Drugo poluvreme u Subotici donelo je pravu goleadu. Rad je prvo poveo golom Luke u 51. minutu, ali je Bratić doneo izjednačenje svom timu u 66. Radost Subotičana nije dugo trajala, pošto se Kojić u 71. minutu po drugi put upisao u listu strelaca. Utakmica u Subotici završena je rezultatom 3:2 za Rad.

U Borči u nastavku nije bilo više golova, pa je ekipa Gorana Milojevića upisala nova tri boda.

Golova je u drugom poluvremenu bilo u Jagodini, domaći tim je do prvog gola stigao u 89. minutu, precizan je bio Stojanović. Sudbinu Užičana zapečatio je Lepović, svega minut kasnije.

Spartak Zlatibor voda – Rad 2:3