Utorak, 21.08.2012.

21:06

Krasić: Zadovoljni smo rezultatom

Fudbaleri Fenerbahčea poraženi su u Moskvi od Spartaka 2:1, u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona, ali gosti nisu razočarani porazom.

Srpski internacionalac Miloš Krasić, koji je na "Lužnjikiju" odigrao poslednjih 15 minuta, ističe da je tim zadovoljan rezultatom i da ima šansu za ukupnu pobedu.

"Zadovoljni smo rezultatom. Spartak je veoma jak tim, ali imamo vremena da se spremimo za revanš. Uz podršku navijača imamo šansu da prođemo dalje", istakao je Krasić posle meča u Moskvi.

Sva tri gola na "Lužnjikiju" postignuta su u roku od deset minuta, a revanš je sledeće sedmice u Istanbulu.