Subota, 11.08.2012.

17:13

Rendžersi krenuli sa bodom

Jedan od najtrofejnijih svetskih klubova Glazgov Rendžers remijem je počeo sezonu u četvrtom škotskom rangu, u koju je izbačen zbog finansijskih problema.

"Policajci" su odigrali 2:2 na gostovanju sa poluamaterskim Piterhedom, i to golom Kevina Kajla u 90. minutu meča.

Rendžersi su poveli preko Berija Mekeja u 27. minutu, ali je Piterhed potom preokrenuo u drugom poluvremenu preko Rorija Mekalistera i Skota Meklaflina.

"Bićemo bolji, nema sumnje u to. Igraćemo mnogo bolje i dobijaćemo utakmice, ali samo ako se budemo bolje branili nego danas. Ovo je liga, dug je put pre nama, ali neću lagati, posle njihovog drugog gola dao bih ruku za remi", rekao je trener Rendžersa Ali Mekoist.