Nedelja, 13.05.2012.

11:59

Bekam kao u najboljim danima

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija i Montreal Impekta igrali su 1:1 pred rekordnim brojem gledalaca u Kanadi, a zvezda meča bio je Dejvid Bekam.

Izvor: JT

Autor: JT

Bivši kapiten Engleske je bio strelac izjednačujućeg gola za tim iz ’grada anđela’ u 62. minutu, a postigao ga je iz slobodnog udarca sa preko 21 metra.

Bekamu je to bio drugi gol ove sezone, a u strelce se upisao samo šest minuta pošto je dobio javnu opomenu pošto je laktom u lice udario Felipea Martinsa.

Duelu Impekta i Galaksija na „Olimpijskom stadionu“ u Montrealu prisustvovalo je 60.860 gledalaca, što je rekordna posećenost na jednoj utakmici profesionalnog fudbala u Kanadi.