Ponedeljak, 05.12.2011.

22:56

Serija A: Lacio rutinski sa Novarom

Fudbaleri Lacija pobedili su ekipu Novare rezultatom 3:0 u poslednjoj utakmici 13. kola italijanske Serije A.

Izvor: Nina Kolundžija

Autor:Nina Kolundžija

Tim iz Rima ostaje na četvrtom mestu na tabeli sa 25 bodova, četiri manje od prvoplasiranog Juventusa.

Sa druge strane, Novara ostaje u opasnoj zoni sa svega deset bodova iz 13 kola, slede je Čezena i Leče.

Lacijali su u 16. minutu poveli posle kornera Ernanesa, a Đuzepe Bjava bio najspretniji u šesnaestercu gostiju. Sedam minuta kasnije u strelce se upisao Tomaz Roki nakon asistencije Kristijana Ledezme. Iskusni igrač je postigao još jedan gol u 72. minutu.