Petak, 19.08.2011.

22:39

BL: Menhengladbah silan

Fudbaleri Borusije Menhengladbah pobedili su Volfsburg sa ubedljivih 4:1, u prvoj utakmici trećeg kola nemačke Bundeslige.

Menhengladbah je tako zadržao oreol nepobedivosti (sedam bodova), dok je Volfsburgu ovo drugi poraz u prva tri meča.

Nije na početku utakmice delovalo da će tim Lisijena Favra lako doći do pobede pošto je Volfsburg poveo u 12. minutu golom Hasebea.

Međutim, već na poluvremenu je bilo 3:1. Tri minuta nakon gola Volfsburga izjednačio je Rojs, u 32. minutu drugi gol je postigao Daems iz penala, a u 45. Bobadilja je prektično rešio pitanje pobednika.

Konačan rezultat svojim drugim golom postavio je Rojs u 67. minutu.