Subota, 13.08.2011.

01:58

Šamrok raspucan pred Partizan

Protivnik Partizana u plej ofu za Ligu Evrope, Šamrok pobedio je UCD iz Dablina sa ubedljivih 6:0 pred okršaj sa „crno-belima“.

Irski šampion će posle ovog kola sigurno ostati na deobi prvog mesta sa 51 bodom i utakmicom manje od rivala za titulu Deri sitija i Slajga.

Interesantno je da se Šamrok mučio u prvom poluvremenu i da je tek u 62. minutu postigao prvi gol.

U strelce su se upisali Tvig u 62, Mari u 65, Denei u 67, O'Nil u 69, Kliduf u 84. i O'Konor je postigao autogol u samom finišu meča.

Fudbaleri Partizana gostuju u prvom meču u Dablinu u četvrtak, revanš je na programu 25. avgusta na stadionu u Humskoj.