Utorak, 19.07.2011.

23:36

Neven Subotić u bolnici

Odbrambeni fudabaler Borusije iz Dortmunda Neven Subotić odveden je u bolnicu posle sudara na utakmici Liga kupa sa Majncom.

Kako navode nemački mediji, posledica sudara bila je da Subotić nije mogao da stoji, pa je hospitalizovan radi detaljnih pregleda.

Borusija je savladala domaćina rezultatom 1:0 Ivan Perišić u 46. minutu. Drugi finalista postao je Hamburg, koji je pogocima korejskog napadača Son Hjung Mina dobio Bajern – 2:1.

Ceo meč za HSV odigrao je Gojko Kačar, a jedini gol za Bavarce postigao je Toni Kros u 57. minutu.

Finale i meč za treće mesto na programu su u sredu. Utakmice se igraju na novom stadionu Majnca i traju dva puta po 30 minuta.