Subota, 14.05.2011.

20:43

PLS: Zemun sve bliži srpskoj ligi

Fudbaleri Zemuna koji su pre samo tri godine igrali u finalu Kupa Srbije poraženi su i četvrnaesti put ove sezone u Prvoj ligi Srbije.

U Nišu je Sinđelić golom Miroljuba Kostića u 81. minutu pobedio Zemun u 28. kolu Prve lige Srbije.

U duelu dva tima koja se bore za opstanak Bežanija je u Šidu ubedljivo pobedila Big Bul Radnički. Gosti su golovima Mirkovića, Markovića i Lečića pobedila sa 3:0.

U malom gradskom derbiju Proleter i Novi Sad su odigrali nerešeno 1:1. Domaćini su poveli golom Damnjanovića, a "kanarinci" su do boda došli golom Đorovića u poslednjem minutu meča.

Napredak je u Kruševcu ubedljivo pobedio Banat sa 3:0. Dvostruki strelac bio je Dragan Milovanović, a konačan rezultat postavio je Nenad Srećković.