Subota, 30.04.2011.

23:06

Pobede Intera i Napolija (video)

Fudbaleri aktuelnog italijanskog šampiona Intera pobedili su Ćezenu u gostima sa 2:1 u prvoj utakmici 35. kola Serije A iako su gubili sve do 90. minuta.

Ćezana je vodila od 54. minuta golom bivšeg hrvatskog reprezentativca Igora Budana, Ćećareli je centrirao a Budan je lako sa nekoliko metara pogodio gol.

Do velikog preokreta došlo je u sudijskoj nadoknadi vremena kada je Đanpaolo Pacini postigao dva gola, prvi posle centaršuta Etoa u 91. minutu, a drugi posle asistencije Maikona u 94. minutu.

Napoli je u Napulju pobedio Đenou sa 1:0 golom Slovaka Mareka Hamšika sedam minuta pre kraja susreta. Asistent je bio najbolji strelac Napolja Urugvajac Edinson Kavani. Vodeći Milan u nedelju dočekuje Bolonju, a i pored pobeda Intera i Napolija "rosoneri" imaju pet, odnosno šest bodova više na tabeli Serije A.