Sreda, 16.03.2011.

17:13

Oporavljeni Hajduk slavio u Inđiji

Fudbaleri Hajduka pobedili su na gostovanju sa 2:1 Inđiju, u odloženom meču 18. kola Jelen Superlige.

Taj meč prvobitno je trebalo da bude odigran u subotu, kada i sve ostale utakmice kola, ali je klub iz Kule tražio odlaganje zbog bolesti velikog broja igrača.

Zajednica superligaša je odobrila taj zahtev, iako se Inđija žalila, a potom najavila da neće izaći na teren, ali je ipak odlučila da odigra meč uz obrazloženje „da ne žele borbu sa vetrenjačama“.

Inđija je povela u 13. minutu pošto je Marko Vučetić sa penala, a na isti način izjednačenje Kuljanima doneo je Nikola Komazec. Pobedu Hajduku doneo je Miloš Živanović u 61. minutu, a do kraja meča njegov saigrač Vladimir Kovačević je dobio crveni karton.

Hajduk je tako u Inđiji došao tek do druge pobede ove sezone, a prvu je ostvario protiv Crvene zvezde u prvom delu Jelen Superlige, dok je Inđiji to bio treći poraz zaredom.