Nedelja, 06.02.2011.

16:06

Bez pobednika u Old firmu (video)

Rendžers i Seltik igraće reprizu meča petog kola škotskog kupa, jer je utakmica u nedelju završena rezultatom 2:2.

Izvor: ČŽ

Autor: ČŽ

Kao i obično, viđena je 'rovovska bitka', obe strane kraj utakmice dočekale su sa igračem manje.

Rendžers je u 3. minutu poveo golom mladog Džejmija Nesa. Izjednačio je Kris Komons u 17, a Seltik u 40. minutu ostao bez prvog golmana Frejzera Fostera, koji je skrivio penal. Na 2:1 za Rendžers povisio je Stiven Vitaker. Sjajnim pogotkom kapitena Rendžersa Skota Brauna Seltik je izjednačio na 2:2.

Zbog drugog žutog kartona Stiven Nejsmit ja završio nastup na meču u 76. minutu.

To znači da će se ove sezone igrati i sedmi Old Firm, jer će večiti iz Glazgova pored mečeva u prvenstvu odigrati i finale Liga kupa.

Ponovljeni meč igraće se početkom marta.