Sreda, 19.01.2011.

16:30

Prosinečki počeo pobedom

Fudbaler Crvene zvezde odigrali su prvu prijataljsku utakmicu na pripremama u Crnoj Gori.

Ekipa Roberta Prosinečkog je u Golubovcima pred oko 3.500 gledalaca savladala domaću Zetu sa 2:0.

Darko Lazović postigao je prvi gol u 56. minutu, a konačan rezultat postavio je Ignjatijević u poslednjem minutu.

Trener Robert Prosinečki priliku je pružio 21 fudbaleru, a prvi nezvaničan meč u novom klubu odigrao je i Brazilac Evandro Goebel koji je bio u startnoj postavi.

Crvena zvezda sledeći meč igra 23. januara u Nikšiću protiv Sutjeske.

CRVENA ZVEZDA: Stamenković, Tošić, Adi, Reljić, Ninkov, Isah, Milovanović, Koroman, Evandro, Vešović i Kaluđerović. Igrali su još: Bajković, Ignjatijević, Lazović, Binić, Đorđević, Kadu, Perović, Jevtić, Mijailović, D. Srnić.
ZETA: Brnović, Radulović, Matić, Boljević, Kaluđerović, Zlatičanin, Lađić, Peličić, Petrović, Burzanović i Korać.