Ponedeljak, 10.01.2011.

23:13

Erkules 'preslišao' Atletiko Madrid

Fudbaleri Erkulesa pobedili su na svom terenu Atletiko Madrid sa 4:1, u poslednjem meču 18. kola španske Primere.

Erkules se ovom pobedom popeo na 11. mesto na tabeli i sada ima 22 boda.

Sa druge strane, Atletiko je propustio priliku da se eventualnom pobedom priključi vodećim timovima. Madridski tim ostao je na šestom mestu na tabeli sa 27 bodova, četiri manje od petoplasiranog Espanjola i sedam manje od četvrtoplasirane Valensije.

Sav postao protiv Atletika, Erkules je završio u prvih 45 minuta kada je i postigao sva četiri gola. Strelci su bili Tote u 11. Valdes u 23. Tomert u 32 i Trezege u u 45. minutu, dok je jedini gol za goste iz prestonice postigao Rejes minut pre kraja.

1. Barselona 18 15 1 1 57:10 49
2. Real Madrid 18 14 2 1 44:16 47
3. Viljareal 18 11 3 4 34:18 36
4. Valensija 18 10 4 4 27:20 34
5. Espanjol 18 10 1 7 23:24 31
6. Atletiko Madrid 18 8 3 7 27:23 27
7. Hetafe 18 8 3 7 28:25 27
8. Majorka 18 8 3 7 23:21 27