PLS: Pobede BASK-a i Novog Pazara

U subotnjim mečevima 16. kola Prve lige Srbije slavili su BASK i Novi Pazar.

Izvor: LB

Autor: LB

BASK je na strani, golom Rodoljuba Paunovića u 21. minutu, savladao somborski Radnički i tako upisao 11. trijumf u sezoni. Sa druge strane Novi Pazar je rezultatom 2:0 slavio protiv Novog Sada. Strelci za domaći tim bili su Miloš Đalac u 48. i Vladimir Matić u 58. minutu. Teleoptik i Napredak su igrali nerešeno 1:1, dok na mečevima Big Bul – Banat i Mladi radnik – Srem nije bilo golova.

Na tabeli vodi BASK koji ima 36 bodova, sedam više od drugoplasiranog Banata. Novi Pazar se probio na deobu trećeg mesta i sada ima 28 bodova, koliko je sakupio i Radnički 1923, s tim što Kragujevčani imaju meč manje.