Subota, 11.09.2010.

18:49

JSL: Pobede Vojvodine i Inđije

U subotu popodne odigrane su četiri utakmice četvrtog kola Jelen Superlige.

Pobede su ostvarili Vojvodina i Inđija, dok su preostala dva meča završena bez golova.

Novosadski ’crveno-beli’ zabeležili su u i treći trijumf ove sezone pobedivši Čukarički na Banovom Brdu sa 2:0, a istim rezultatom Inđija je na svom terenu slavila protiv Jagodine. Dueli u Ivanjici gde su igrali Javor – Smederevo, i Užicu gde je Sloboda dočekala Borac, završeni su bez pobednika i bez golova.

U poslednjem meču dana Partizan od 19 časova dočekuje Rad u humskoj, a preostala dva meča četvrtog kola igraju se u nedelju.

Vojvodina je pobedila Čukarički golivima na početku i na kraju utakmice. Novosađani su poveli u četvrtom minutu preko bivšeg igrača OFK Beograda i Crvene zvezde Abubakara Umarua, a konačan rezultat postavio je Stevanović minut pre kraja. Novosađani sada imaju deset bodova iz četiri utakmice, prvi su na tabeli i do kraja kola mogu samo da ih prestignu ’večiti rivali’.

Za razliku od meča na Banovom brdu, oba gola u Inđiji ’pala’ su u drugih 45 minuta. Domaćin je u drugom minutu nastavka poveo preko Bubala, da bi 11 minuta pre kraja 20-godišnji Ekvadorac Agusto Batoja postavio konačnih 2:0.