Ponedeljak, 06.09.2010.

11:51

Pobeda nad Mađarima, Despotović 4

Omladinska reprezentacija Srbije startovala je na turniru 'Milan Ćele Vilotić' pobedom nad selekcijom Mađarske - 4:1. Četiri gola postigao je Đorđe Despotović.

Ekipa koju u odsustvu Sivića vodi Dejan Govedarica povela je posle 12 minuta sa 2:0, na poluvremenu je bilo 3:0, a Mađari su jedini gol postigli u 78. minutu za konačnih 4:1. Pored briljantnog Despotovića, napadača Sopota pozajmljenog iz Crvene zvezde, cela ekipa igrala je dobro.

Ekipa Srbije nastupila je u sastavu Perić - Petković, Ćosić (od 46. Kuzmanović), Vitas, Nastasić - Brašanac (od 60. Kovačević), Čaušić, Mrkela, Malbašić (od 60. Blagojević) - Milunović (od 70. Lukić), Despotović (od 78. Trujić).

U drugoj utakmici prvog kola Izrael je savladao Ukrajinu rezultatom 2:1.

U drugom kolu, u sredu, igraju Mađarska - Izrael i Srbija - Ukrajina.