13:25

Dve asistencije Anrija na debiju

Francuz Tijeri Anri na fenomenalan način je počeo novu etapu svoje karijere, u Njujork Red Bulsima.

Bivši fudbaler Monaka, Juventusa, Arsenala i Barselone bio je dvostruki asistent u remiju njegovog tima na svom debiju u MLS ligi.

Red Bulsi su igrali 2:2 sa Hjuston Dinamom u gostima, a oba gola koja je namestio Anri, postigao je Huan Pablo Anhel.

Njujorčani su dva puta vodili u Hjustonu, prvo u 10, a onda i u 58. minutu, ali su domaći igrači oba puta uspevali da se vrate u egal. U 24. minutu izjednačio je Dejvis iz penala, a u 89. Mulan je osigurao bod. U međuvremenu, u 44. minutu Dinamo je ostao sa igračem manje na terenu jer je Palmer isključen.