Subota, 10.04.2010.

17:11

Gol Đorđevića na debiju u Rusiji

Doskorašnji kapiten Partizana Nenad Đorđević postigao je gol na debiju za Krilja Sovjetov u pobedi nad Saturnom 2:1 u okviru 5. kola Ruske premijer lige.

Izvor: Saša Ozmo

Autor:Saša Ozmo

Spartak je u Moskvi savladao Terek Grozni 2:1, iako je gubio na poluvremenu, dok je meč Dinama i Tomska završen bez golova. Ostale utakmice igraju se u nedelju, a derbi je na programu u Kazanju gde branilac titule Rubin dočekuje prvoplasirani Spartak Naljćik.

Po dolasku Đorđevića tim iz Samare zabeležio je prvu pobedu nakon četiri poraza. Ekipa Krilja Sovjetov došla je u vođstvo golom 28-godišnjeg Antona Babjora u desetom minutu, a Nenad Đorđević je u 79. minutu duplirao prednost domaćih iz slobodnog udarca. Poraz Saturna ublažio je Nemov u 85. minutu.

Brazilac Veliton doneo je pobedu Spartaku protiv Tereka pogotkom u 88. minutu. Gosti su vodili na poluvremenu golom Asiljdarov u 15. minutu, a izjednačenje je usledilo u 59. minutu auto-golom Fereire.