Nedelja, 14.02.2010.

23:18

Bordo siguran protiv St. Etjena

U nedeljnjim utakmicama 24. kola francuske Lige 1 lider na tabeli Bordo savladao je St. Etjen na svom stadionu zahvaljujući dvostrukom strelcu Vendelu.

Okser je golom Jelena u 42. minutu pobedio Ren i zabeležio dvanaestu pobedu ove sezone. Lorijen i Tuluz su odigrali nerešeno, domaći tim je poveo preko Gamera u 56. minutu, a gostima je bod doneo Braten golom u 78. minutu.

Lider na tabeli francuskog šampionata i učesnik osmine finala Lige šampiona Bordo zabeležeio je još jednu važnu pobedu na putu ka odbrani trofeja u Francuskoj. Bordo je u meču protiv St.Etjena u vođstvo doveo Šamak već u 12. minutu. Na 2:0 je povisio Vendel u 28. minutu. Za goste je gol nade da mogu da preokrenu rezultat u drugom poluvremenu postigao Sako minut pre odlaska na odmar. Ipak Vendel je još jednim golom u drugom poluvremenu postivao konačan rezultat, 3:1.

Okser – Ren 1:0 (1:0)