PLS: Derbi bez golova

Tokom vikenda je odigrano poslednje, 17. kolo Prve lige Srbije, a derbi između Teleoptika i Kolubare završen je bez golova.

Izvor: B92 Srbija

U nedelju su odigrana poslednja dva duela. Sloga je na svom terenu pobedila Sevojno sa 1:0, a pobedu kod kuće ostvario je i Srem koji je pobedio Radnički iz Sombora sa 2:0. Pored utakmice Teleoptik – Kolubara, u subotu su gosti bili uspešniji. Pobede na gostovanjima ostvarili su Novi Pazar, Banat i novosadski Proleter, a Inđija i Novi Sad zabeležili su pobede na svom terenu.

Derbi između Teleoptika i Kolubare nije ispunio očekivanja. Utakmica je odigrana pred svega nekoliko stotina gledalaca koji nisu imali šta da vide. Na kraju je završeno bez golova uz samo tri udarca na gol.

Drugoplasirani Teleoptik je na tabeli sustigla Inđija koja je bila bolja od Zemuna na svom terenu. Golove za pobedu domaćina postigli su Golić u osmom i Filipović u 62. minutu, dok je jedini strelac za goste bio Cakić u 63. minutu.

Utakmica Mladost (Lučani) – Bežanija na programu je petog decembra, a tog dana će biti odigrana i zaostala utakmica iz 16. kola: Radnički Sombor – ČSK.